Opis nieruchomości
Katowice Paderewskiego 2 oddzielne pokoje blisko centrum miastaOferujemy mieszkanie o powierzchni 42,98m2 (rzut załączony do zdjęć). Zlokalizowane na os. Paderewskiego przy ulicy Granicznej. Usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z windami. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (z jednego wyjście na balkon w płytkach), widnej kuchni otwartej na pokój, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem, umywalką i toaletą. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni i przedpokoju płytki. Łazienka w płytkach i glazurze. Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej. Ciepła woda z piecyka gazowego. Okna białe plastikowe. Czynsz miesięczny 714,-zł. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Zamykany dodatkowo korytarz na piętrze. Mieszkanie bardzo ciepłe. Budynek po termoizolacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Widoczne na zdjęciach meble w kuchni i 2 zabudowane szafy (pokój i przedpokój) oraz pralka, lodówka, kuchenka mogą pozostać.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W odległości 800m zielone tereny rekreacyjne doliny Trzech Stawów i Katowickiego Parku Leśnego. Do Rynku w Katowicach 2km. Dogodny dojazd do autostrady Kraków - Wrocław.
Mieszkanie może stanowić bardzo dobrą inwestycję z uwagi na bliskość uczelni. Politechnika Śląska ok. 950 m, Uniwersytet Śląski ok. 1.700m, Akademia Muzyczna ok. 1.100m, Uniwersytet Ekonomiczny ok. 1.700m.
W pobliżu sklepy osiedlowe, markety, szkoły, przedszkole, apteka, przychodnia, ośrodek sportowy z basenem.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły



